ČLEN KLUBU LÍSKA

Od ledna letošního roku jsme se stali členem Klubu LÍSKA. Klub Lísky je pro všechny, kterým se líbí programy a činnosti Lísky, mají rádi přírodu, tradice a kulturu (nejen) Zlínského kraje. A protože nám není lhostejné, v jakém prostředí žijeme, chceme se aktivně podílet na zajímavých akcích na podporu EVVO (Environmentální vzdělávání, výchova a osvěta, vychází z anglického termínu environmental education, kde environment znamená životní prostředí a education se chápe široce jako vzdělávání, výchova či osvěta. Zjednodušeně by se dalo říct, že je to výchova, vzdělávání a osvěta týkající se životního prostředí. Dříve se používal spíše pojem ekologická výchova).

GRATULACE

Včera jsme se připojili k zástupu gratulantů a pro Lísku, která slaví desáté narozeniny, jsme vysadili na naši školní zahradu Lísku obecnou.

Líska - narozeniny | Líska - certifikát


| zpět na ekologické aktivity |


Vítejte na stránkách školy

Vítejte na oficiálních stránkách ZŠ Vsetín, Ohrada 1876.

Zde se dozvíte nejaktuálnější informace, které se týkají naší školy. Věděli jste, že si nás můžete najít i na facebooku? Stačí kliknout vpravo nahoře na navigačním menu. Nenašli jste to, co jste hledali? Přejděte na stránku kontakty a napište nám.

Kontakt

Telefon:724 715 096
Email: info@zsohrada.cz
Website: www.zsohrada.cz

Základní škola Vsetín, Ohrada 1876
Nad Školou 1876, 755 01 Vsetín
Vsetín
Česká republika