Aktuální informace související s návratem do školy

Vážení rodiče,

dovolte mi Vás seznámit s aktuálními informacemi souvisejícími se znovuotevřením naší školy pro prezenční přítomnost žáků, které vyplynuly na základě rozhodnutí vlády ČR ze dne 30. 4. a v souladu s metodickým materiálem následně vydaným MŠMT.

Harmonogram postupného otevírání škol v ČR najdete ZDE.

Od 11. 5. 2020 bude umožněna osobní přítomnost žáků 9. ročníků za účelem přípravy na přijímací zkoušky. Základní informace a přihlášku obdrželi žáci tohoto ročníku přes elektronický systém Bakaláři a emailovou korespondencí od třídních učitelů. Podrobné organizační pokyny budou zaslány přihlášeným žákům spolu s čestným prohlášením emailem dne 7. 5. 2020 a najdete je ZDE a ZDE.

Od 25. 5. 2020 bude umožněna osobní přítomnost žáků prvního stupně, kteří budou moci absolvovat dopolední a odpolední aktivity nepovinného charakteru za přesně stanovených podmínek. V souvislosti se zahájením této aktivity Vás žádám o vyplnění krátkého dotazníku, který nám pomůže zorganizovat tuto činnost při dodržení všech vydaných pravidel a nařízení.

Rámcová organizace tohoto typu vzdělávání: dopolední vzdělávací blok 8:00 – 11:30, 11:30 – 12:30 podávání obědů, 12:30 – 16:00 odpolední blok zájmové činnosti (výtvarné a pracovní činnosti, hry, vycházky do přírody – obsah vychází z aktivit školní družiny).

Dotazník pro rodiče žáků prvního stupně k prezenční aktivitě ve škole od 25. 5. 2020 je k dispozici ZDE . Pokud máte zájem, aby Vaše dítěte navštěvovalo školu, vyplňte ho prosím do 15. 5. 2020 včetně. Děkujeme. Podrobné organizační informace pro přihlášené žáky budou na webu školy od 18. 5. 2020, zároveň je obdržíte přes Bakaláře, rodiče prvních a druhých tříd emailovou poštou.

Důležité upozornění: Pozdější nástup žáka v průběhu vzdělávání nebude již možný.

Zároveň Vás prosím o důkladné prostudování informací o nastavení hygienických a provozních podmínek v souvislosti s osobní přítomností žáků ve škole, které vydalo MŠMT a které musí být důsledně dodržovány. Najdete je ZDE Ochrana zdraví a provoz základních škol v období do konce školního roku 2019/2020 .

ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU

Vítejte na stránkách školy

Vítejte na oficiálních stránkách ZŠ Vsetín, Ohrada 1876.

Zde se dozvíte nejaktuálnější informace, které se týkají naší školy. Věděli jste, že si nás můžete najít i na facebooku? Stačí kliknout vpravo nahoře na navigačním menu. Nenašli jste to, co jste hledali? Přejděte na stránku kontakty a napište nám.

Telefon:724 715 096
Email: info@zsohrada.cz