Jak se máme v družině a ve školním klubu?

Tento školní rok se rádi vracíme do zajetých kolejí. Opět jezdíme do divadla do Zlína, chodíme do kina pro družinky a školní kluby, na lektorské programy na zámek nebo na hvězdárnu. Vždy zajímavý program mají pro nás připravený i knihovně a hrajeme turnaje v kuželně. Zveme si i odborníky, besedujeme s nimi nebo se přímo učíme něco nového. Například paní dentistka nám poradila, jak si správně čistit zuby, pan policista nám připomněl, jak se chovat nejen na silnici, odborník na stolní hry nás naučil suprovní deskovky, umíme něco z jógy , hrály jsme na djembe a vyzkoušely jsme si zdravé vaření i pečení.

Program máme opravdu pestrý, ale nejraději řádíme venku na naší zahradě či tělocvičně nebo si jen tak hrajeme ve třídě. Tvoření milujeme a paní vychovatelky mají pro nás připravené stále nové a nové věci, třeba korálkování. Novinkou pro nás bylo tančení a rádi se chlubíme, že jsme získaly 6. místo v republice ve Star Dance

Zpívání s kytarou je bezva a vyzkoušely jsme si i trochu herectví. Na akademii jsme se moc těšily, že konečně něco předvedeme v tělocvičně, ale nakonec jsme se objevily jen na školním videu. A to úplně všichni, družiny i školní klub.

V družině a ve školních klubech nás to baví a někdy se nám nechce ani domů. Občas zlobíme, ale to proto, že jsme děti.

déšť 9 °C 0 °C
sobota 20. 4. déšť se sněhem 7/0 °C