Den otevřených dveří opět s FT kávou – 12. 3. 2024

Jsme všude tam, kde se něco děje, a proto jsme nemohli chybět na Dni otevřených dveří naší školy ani tento rok.

Odcházející FT tým předával zkušenosti novému FT týmu, a tak se společně věnovali rodičům, prarodičům i jiným návštěvníkům a informovali je o tom, co je Fairtrade, jak poznat FT výrobky a také o tom, že FT není jen o pomoci výrobcům a pěstitelům v rozvojových zemích, ale i o podpoře místních (regionálních) produktů. A na ty jsme se tentokrát zaměřili. Hosté měli  tak možnost ochutnat pečivo z tradiční pekárny s vlastním kamenným mlýnem z Horního Lidče, mléko z Valašského Meziříčí, sýry z Valašské Bystřice, klobásky ze Vsetína atd.

Jsme rádi, že jsme mohli být součástí další vydařené akce, která se uskutečnila na naší škole.