5. C ve Family parku v Huslenkách

Jedna maminka z naší třídy se rozhodla pro nás připravit „přespávačku“. Na pomoc si vzala další mamku.

Vše začalo v sobotu 28. 5. 2022 v 15. hod. ve Family parku. Pozorně jsme prozkoumali všechny prostory, které jsme mohli využít. Byla nám k dispozici velká místnost s množstvím prolézaček, skluzavek a lan, malý kinosál, jídelna, pokoje na spaní i možnost her venku. O přípravu jídla se postarala hlavní organizátorka a snídani zajistilo několik dalších maminek upečením "buchet" nebo uděláním chlebíčků.

Nejdříve nás čekala střelnice, kde jsme poprvé stříleli ze vzduchovky. Velice jsme si to užili. Každý z nás dostal malou odměnu a nejlepší kluk a holka dostali odměnu větší.

Kdo má rád špekáčky, přišel si na své při jejich opékání.

S baterkou a mapou jsme se za tmy vypravili na noční hledání pokladu, který pro nás zajistily a připravily obě maminky a na určené místo jej vynesl tatínek od naší spolužačky. Byli jsme úspěšní a po zdárném výstupu jsme poklad našli. Krabici jsme donesli do Family parku, rozbalili a každý tam měl tašku, kterou jsme podrobně prozkoumali. Našli jsme v ní spoustu zajímavých věcí a také dobroty.

V neděli jsme využili ještě to, co nám park nabízel. Po obědě jsme se ve 14. hod. spokojeni a nadšeni z pobytu rozloučili.

Moc děkujeme hlavní organizátorce, že pro nás tuto úžasnou akci zorganizovala.

Všech nás 19 bude na ni rádo vzpomínat.

žáci 5. C třídy