Barevný týden

V týdnu od 30.5. – do 3.6.2022 proběhl na naší škole „barevný týden“. V pondělí si žáci oblékli žlutou barvu, ať už se jednalo o tričko, kalhoty či jen doplněk v dané barvě, úterý zářilo červenou barvou, středa byla růžová, čtvrtek ovládla zelená a na pátek zbyla barva černá. Některé barvy nás malinko potrápily, jako např. středeční růžová, ale pánové to zvládli s úsměvem.

Děkujeme všem žákům, učitelům a zaměstnancům naší školy za účast na barevném týdnu a rodičům za podporu.

Žákovský parlament.

Z pohledu žáka:

Barevný týden jsme, si myslím, všichni užili. Nejlepší bylo, že se barevného týdne zúčastnili dokonce i učitelé. Nejzábavnějším dnem pro mě byla růžová středa. Jsem moc ráda, že jsme si takto mohli zpestřit konec školního roku.

Liliana Černocká

Další foto + originální článek